Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prodlužování vlasů

Příspěvky

vlasové pásky

11. 11. 2014

Vlasové pásky je nová, revoluční metoda v prodlužování vlasů, která se velice rychle dostává do popředí zájmu žen, které touží mít delší nebo hustší vlasy. Jedná se o 100 procentní lidské REMY vlasy, které jsou zataveny do 4 cm dlouhého jemného silikonového pásku, který je jen 1cm vysoký a pouze milimetr široký. Díky dvojitému prošití pásku nedochází k vyčesávání a vypadávání vlasů. Pro své malé rozměry a ohebnost pásky na hlavě netlačí, jejich nošení je pohodlné a sotva je ve vlasech pocítíte. Vlasové pásky krásně splynou s Vašimi vlastními vlasy tak, že okolí nic nepozná a to dělá z Vlasových pásek perfektní metodu pro ženy, které při prodlužování vlasů vyhledávají co nejpřirozenější vzhled.

 

clip in

11. 11. 2014

CLIP IN vlasy na sponkách je jedna z nejpopulárnějších metod prodloužení ve světě. Na prodloužení vlasů pomocí CLIP IN nemusíte navštěvovat profesionální salony, které Vám vlasy aplikují. Stačí si pouze CLIP IN zakoupit a aplikaci zvládnete své pomocí z pohodlí Vašeho domova. 

 

Micro ring

11. 11. 2014

Micro rings je velmi jednoduchá metoda prodloužení, zhuštění a promelírování vlastních vlasů pomocí micro rings kovových proužků. Jedná se o přírodní vlasy různých barev a délek, které lze jednoduchým uchycením připnout na vlastní vlasy

 

Keratin

11. 11. 2014

Keratin patří k nejpoužívanější metodě prodlužování vlasů.

Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota (tzv. nehtík) zahřeje na teplotu 80°C – 150°C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje – tenkého válečku. Keratinová hmota je k dostání v různých barvách, aby co nejlépe splynula s vlasy.

Teplota potřebná pro vytvoření spojů, není pro Vaše vlasy nebezpečná. Kulma či žehlička na vlasy dosahují běžně teploty až 220°C!

Za pomocí keratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměř nepoznatelné spoje. Pokud je tato metoda prováděna správně a odborníkem, není možnost, aby jakkoli narušila či poškodila Vaše vlasy.

 
 

 

Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18108
Měsíc: 300
Den: 13